Partnerzy

Zaduszki poetycko-muzyczne


19 listopada w auli ZST odbyło się wyjątkowe spotkanie - wspólne międzypokoleniowe wyzwanie artystyczne o nazwie Zaduszki poetycko-muzyczne 2019 r. Udział w przedsięwzięciu wzięli: uczniowie Zespołu Szkół Technicznych: Alicja Błachnio, Aleksandra Kolek, Anna Kwit, Agnieszka Próchniak, Anna Szafrańska, Weronika Wąsik, Oliwia Zdunek; uczestniczki projektu „CZAS” organizowanego przez PCK: Cecylia Hankus, Janina Junkuszew; soliści Zespołu Reprezentacyjnego Geriatrii działającego przy Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” a prowadzonego przez Michała Matrasa; członkowie Teatru „Z dala od szpitala” działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Puławach: Jadwiga Grzegorczyk, Bożena Jagielska, Józefa Janczura, Alicja Krawczyk, Barbara Murat, Alicja Sarzyńska, Renata Siedlaczek, Wiesław Suszek, Edward Szymanek.

Pokaz multimedialny przygotowała: Renata Siedlaczek.
Obsługa techniczna: uczniowie Zespołu Szkół Technicznych Robert Szewczyk, Hubert Tusiński, Radosław Świątecki oraz Maria Włodarczyk (UTW).
Oprawa muzyczna: Michał Matras.
Scenariusz i reżyseria: Renata Siedlaczek.

Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom ZST za życzliwość, pomoc i gościnę.
Renata Siedlaczek