Partnerzy

Wojewódzki Turniej Gry Planszowej "Czas na Start-up!”

Turniej gry planszowej "Czas na start-up!” to wydarzenie w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, w której bierze udział prawie 300 szkół ponadpodstawowych z pięciu województw Polski wschodniej.
Turniej zorganizowany jest na dwóch poziomach: wojewódzkim (w każdym z pięciu regionów objętych projektem) oraz finałowym w Warszawie.  Podczas gry uczniowie walczą o stworzenie najlepszego start-upu na rynku. Oczywiście powodzenie młodej firmy wiąże się z pracą i zaangażowaniem całego zespołu, dlatego też do rozgrywek zgłaszane są  drużyny czteroosobowe.
14 listopada w Lublinie uczniowie z klasy 2J : Dominik Adamczyk, Dawid Jabłoński, Jakub Lewtak i  Kamil Kostka zostali finalistami Turnieju Rozgrywek Wojewódzkich Gry Planszowej "Czas na Start-up”.
Udział w rozgrywkach to nie tylko świetna zabawa, możliwość zdobywania umiejętności pracy w zespole, treningu logicznego myślenia oraz zdolności analitycznych, ale też szansa otrzymania cennych nagród. Organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe o wartości 1250,00 zł dla każdego laureata oraz o wartości 800,00 zł dla pozostałych finalistów. Wyróżnione zostaną również szkoły finalistów nagrodami o wartości 3500,00 zł.
Finał  Rozgrywek Ogólnopolskich odbędzie się w Warszawie 6 grudnia. Gratulujemy sukcesu i życzymy  powodzenia w rozgrywkach ogólnopolskich.

Jadwiga Kozak

czas na start up