Partnerzy

Gratulacje od Prodziekana Uniwersytetu JagiellońskiegoZ ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że uczeń naszej Szkoły Damian Wójcik - finalista Olimpiady Wiedzy Technicznej, otrzymał gratulacje od Prorektora ds. dydaktyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz zaproszenie do podjęcia studiów na najstarszej uczelni w Polsce! Uczelnia, kierując się dewizą Plus ratio quam vis ( Więcej znaczy rozum, niż siła) ma dla najlepszych studentów ofertę w ramach Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków, a także stypendium rektora. Prorektor UJ prof. dr hab. Armen Edigarian zachęca Damiana do dołączenia do grona studentów, głęboko wierząc w to, że jego nauka zostanie zwieńczona uzyskaniem nie tylko wyższego wykształcenia, ale także wspomnieniami, które towarzyszą człowiekowi całe życie.