Partnerzy

Wizyta Holendrów

21 października naszą szkołę odwiedziła grupa młodzieży z Nieuwegein  (Holandia) - partnerskiego miasta Puław . Pod opieką pani Anny Gosek i uczniów z klasy 4 IT grupa obejrzała pracownie Zespołu Szkół Technicznych oraz CKZ .  W bibliotece szkolnej dla naszych gości przygotowano prezentację multimedialną o Polsce i Puławach, a także poczęstunek od klasy 2JT.
Razem z polskimi rówieśnikami młodzi Holendrzy uczestniczą w projekcie ekologicznym przygotowanym przez Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika".  Tematem przewodnim jest zapewnienie stanu równowagi ekologicznej środowiska.  Młodzież uczestniczy w szeregu warsztatów dotyczących między innymi recyklingu i racjonalnego wykorzystania zasobów naturalnych. Ponadto przez cały tydzień pracują nad musicalem, którego tematyka związana jest z edukacją ekologiczną. Premiera przygotowanego w trakcie projektu polsko-holenderskiego spektaklu muzycznego odbędzie się w sobotę, 25.10 br., o godz. 18.00 w sali widowiskowej POK "Dom Chemika".

www.facebook.com/youthexchange2014

IMG 0839IMG 0850IMG 0863IMG 0909