Partnerzy

„Chemia w nas i wokół nas”

23 października odbychemia ywnocił się II etap konkursu chemicznego: „Chemia w nas i wokół nas”, w którym brały udział wszystkie klasy pierwsze. Konkurs podzielono na dwa etapy. Pierwszy polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej (wybrano 4 najlepsze grupy - 1AT, 1CT, 1JT, 1MT), w drugi etap to quiz chemiczny. Najlepsza okazała się drużyna z klasy 1CT: Milena Górska, Kamil Drózd, Leszek Lis i Kacper Walasek.
Konkurs odbywa się już po raz drugi w naszej szkole i mamy nadzieję, że stanie się to tradycją. Uczniowie mogą przekonać się o praktycznym zastosowaniu chemii w życiu codziennym poprzez świetną zabawę połączoną z nauką. Nagrody zostaną wręczone 7 listopada podczas uroczystości Ślubowania klas pierwszych.

Serdecznie gratulujemy
Agnieszka Bonkiewicz, Magdalena Dzięglewska, Karolina Mistal