Partnerzy

Międzyszkolny konkurs „Jestem świadomy – Jestem bezpieczny”

Dnia 5.06.2014 r. w Zespole Szkół Technicznych w Puławach odbyło się podsumowanie trzeciej edycji konkursu „Jestem świadomy - Jestem bezpieczny”, w którym wzięło udział 8 szkół gimnazjalnych i 9 ponadgimnazjalnych z Puław i powiatu puławskiego. Organizatorami byli nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Puławach i Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Puławach. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem we wszystkich kategoriach: literackiej (wiersz), plastycznej (plakat), multimedialnej (prezentacja) i wiedzy (test). Imprezę uatrakcyjniły występ grupy teatralnej z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 6 z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Puławach oraz solistek Justyny Grzelak i Pauliny Kościelniak z Zespołu Szkół Technicznych. Sponsorem nagród oraz słodkiego poczęstunku były Starostwo Powiatowe w Puławach i Urząd Miasta Puławy.

Sylwia Wójtowicz, Agnieszka Kula