Partnerzy

Sukcesy sportowe

11 listopada w Polsce obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości, uczniowie naszej szkoły na sportowo uczcili ten dzień. 9 listopada na boiskach ZSO nr 1 w Puławach nasze uczennice w składzie Wiktoria Łbik, Milena Sikora, Natalia Przepiórka, Amelia Kwaśna, Maria Wicher, Natalia Jeżewska, Natalia Sulej i Paulina Skoczek zajeły II miejsce w Niepodległościowym Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet.

Dzień póżniej chłopcy w składzie: Jakub Jędrzejczak, Michał Kułaga, Aleks Banucha, Igor Korycki, Kacper Olszak, Damian Stasiak, Krystian Stasiak, Antoni Joński , Jakub Kucharsk, Szymon Głowacki, Wojciech Usarek, Wiktor Jankowski zwyciężyli w Turnieju z Okazji Odzyskania Niepodległości rozegranym w ZS nr1 w Puławach. Jesteśmy dumni z wyników, jak i licznej reprezentacji naszych uczniów na międzyszkolnych turniejach sportowych.

Krzysztof Furtak

12 20231110a  20231110b