Partnerzy

HistHack - wyniki etapu ogólnopolskiego

histh
W dniach 13-14.04 odbył się drugi finałowy etap ogólnopolskiego konkursu Histhack organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej na PGE w Warszawie w trakcie trwania Kongresu Pamięci Narodowej. Zadaniem każdej drużyny było  "Przygotowanie gotowego projektu edukacji historycznej wykorzystującego nowe technologie"

Zespół ZST składzie: Michał Kowalewski, Jakub Mikulski, Szymon Nowak, Jakub Pietras i Oskar Pietrzak (wszyscy z klasy 4P) przygotował projekt gry historycznej, w której uczestnik wcielał się w bohatera ówczesnych wydarzeń, a poprzez kompatybilność z czatem GPT użytkownik mógł rozmawiać z innymi postaciami bez ograniczeń dialogowych.

W końcowej ocenie projektów z grona 16. finalistów praca naszej drużyny została sklasyfikowana na 5. miejscu. Więcej....

Adam Jędrych