Partnerzy

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej


49 5325

22.II.2023 w Zespole Szkół Technicznych odbyły się mistrzostwa powiatu puławskiego w piłce siatkowej dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział drużyny z dziewięciu szkół naszego powiatu. ZST reprezentowały: Magdalena Baćkowska, Anna Kwit, Angelika Kopińska, Maria Wicher, Wiktoria Łbik, Milena Sikora, Amelia Kwaśna, Natalia Przepiórka oraz Oliwia Molenda. Drużyna ZST bez straty seta wygrała wszystkie mecze i zwyciężyła w rywalizacji. Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych 7.III.2023.

24.II.2023 w ZST odbyły się mistrzostwa powiatu puławskiego w piłce siatkowej chłopców. W wyniku rozegranych meczów nasza drużyna zajęła 2 miejsce. ZST reprezentowali: Wojciech Nowakowski, Szymon Jaśkowski, Wiktor Jaskólski, Michał Kułaga, Jakub Jędrzejczak, Bartłomiej Maruszak, Krystian Stasiak, Kacper Olszak, Damian Stasiak oraz Jakub Wawer. Awans do zawodów rejonowych uzyskali reprezentanci ZS nr 1 w Puławach, którym gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Krzysztof Furtak

siatk2023dz  siatk2023ch